YASAL UYARI

YASAL UYARI

Bu sitede yayınlanan her türlü ürün, fotoğraf , resim , ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, her tür fikri mülkiyet hakkı , tarafıma aittir ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu sitede yer alan her türlü ürün, fotoğraf , resim , ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kişi , kurum ya da kuruluşlarca yayınlanamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunulmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri , bu internet sitelerindeki içeriğin ya da bunların kullanımının önerildiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edildiği anlamına gelmez.

Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Siteye giriş yapan kullanıcılar , işbu “ Yasal Uyarı”'yı okuyup aynen kabul etmiştir.